Joukkueet

Yhteyshenkilöt ja harjoitukset

Korvaa (at) merkillä @ sähköposteissa.

 

Mikrotytöt s. 2009-2011

Harjoitukset: Maanantai klo 17.00-18.00 Kostia Areena, perjantaina klo 18.00-19.30 Kostian koulu, lauantaina klo 11.00-12.30 yhteiskoulu

 

Valmentajat: Kirsi Tuhola ja Ida Östring

Yhteyshenkilö: Reetta Jokinen
Puhelin: 040-7229145
Sähköposti: ruuti80(at)hotmail.com

 

Minitytöt s. 2007-2008

Harjoitukset: Maanantaina klo 17.00-18.00 Kostia Areena, Torstai klo 17.00-18.00 Kostia Areena, Perjantai klo 11.00-12.30 Yhteiskoulu

 

Valmentajat: Mari Pilkevaara

Yhteyshenkilö: Pekka Huhtala

Puhelin: 0500-317744

Sähköposti: pekka.huhtala65(at)gmail.com

 

WU14 (C-tytöt)

Harjoitukset:

 

Valmentajat: Kimmo Ketola

Yhteyshenkilö: Riitta Wallgrén
Puhelin: 0400-693903
Sähköposti:riitta.wallgren(at)gmail.com

 

WU 17 ja 19 (A- tytöt)

Harjoitukset:

 

Valmentaja: Tomi Ingman

Yhteyshenkilö: Esa Östring
Puhelin: 050-5566051
Sähköposti: esa.ostring(at)gmail.com

 

Naiskoris

 

Harjoitukset:

torstai 19.00 - 20.30 Yhteiskoulu

 

Valmentajat: Antero Kortetjärvi


Yhteyshenkilö: Antero Kortetjärvi
Puhelin: 040-5571036
Sähköposti: puulevy(at)puulevy.fi

 

Mikropojat s.2010-2009

Harjoitukset:

Maanantai klo 17.00-18.00 Kostia areena

 

Valmentajat: Kimmo Ketola

Yhteyshenkilö: Kimmo Ketola
Puhelin: 040-4822255
Sähköposti: lujalukko(at)gmail.com

 

Minipojat s. 2006-2009

Harjoitukset: Tiistai klo 18.00-19.00 yhteiskoulu, keskiviikko klo 18.00-19.00 Kostia Areena, lauantai klo 12.30-14.00 yhteiskoulu

 

Valmentajat: Aleksi Juutinen ja Iiro Asikainen

Yhteyshenkilö: Pauli Hietala
Puhelin: 0400-832281
Sähköposti: pauli.hietala(at)brontoskylift.com

 

MU16 ja MU15 (B-pojat)

Harjoitukset:

 

Valmentajat: Kimmo Ketola ja Mikko Pajula

Yhteyshenkilö: Katja Ketola
Puhelin:
Sähköposti: katja.s.ketola(at)gmail.com

 

MU19 (A-pojat)

Harjoitukset: 

 

Valmentajat: Jani Oksanen ja Jari Murtomäki

 

Yhteyshenkilö: Petri Siiro
Puhelin: 040-5541195
Sähköposti: petri.siiro(at)pp.inet.fi

 

Miehet

Harjoitukset:

tiistai klo 19.30 - 21.00 Kostia areena

torstai klo 19.30 - 21.00 Kostia areena

Anteron Malja

2017 Katja Ketola

2016 Elina Penttilä

2015 Minna Kotiranta-Taipale

2014 Marja Partanen

2013 Petri Siiro

2012 Tomi Ingman

2011 Jari Murtomäki

2010 Kimmo Ketola

2009 Antero Kortetjärvi

 

 

Kimmon Kuppi

 

2017 Elina Wallgrén

2014 Nuutti Normala

2013 Hannes Herrala

2012 Aatu Murtomäki

2010 Otto Juutinen