Ottelut

SB Lujan sarjaottelut M3D kaudella 2021-2022:


  • La 18.09.-21, 10:00 LUJA vs. Vincemus,  Kostia Areena
  • La 18.09.-21, 14:30 Läysä vs. LUJA
  • ------------------------------------
  • La 25.09.-21, 11:30, Suomen Cup, LV vs. LUJA, Monitoimihalli JKL
  • --------------------------------------
  • Su 10.10.-21, 11:30 LUJA vs.Snipers, Nummikeskus Hml
  • Su 10.10.-21, 14:30 Kruunien Kruunat vs. LUJA
  • --------------------------------------
  • Su 31.10.-21, 10:00 LUJA vs.Vesvi, Spiral-halli Tampere
  • Su 31.10.-21, 13:00 Team Pekis vs. LUJA
  • -------------------------------------------
  • La 20.11.-21, 10:00 LUJA vs.Nokian KRP III, Raholan lk
  • La 20.11.-21, 13:00 Alku vs. LUJA
  • ---------------------------------------------
  • La 18.12.-21, 10:00  Classic Akatemia vs. LUJA, Kostia Areena
  • La 18.12.-21, 15:30 Vesvi vs. LUJA 
    -------------------------------------------------
  • La 08.01.-22, 13:00 LUJA vs. Läysä, Jokioisten Leipä Areena Forssa
  • La 08.01.-22, 16:00 Vincemus vs. LUJA
  • --------------------------------------------------
  • La 29.01.-22, 11:30 LUJA vs. Kruunien Kruunat, Spiral-halli
  • La 29.01.-22, 16:00 LUJA vs. Alku
  • -------------------------------------------------
  • La 19.02.-22, 10:00 Nokian KRP III vs. LUJA, Raholan lk
  • La 19.02.-22, 13:00 LUJA vs. Classic Akatemia
  • ----------------------------------------------------
  • La 12.03.-22, 10:00 LUJA vs. Team Pekis, Kostia Areena
  • La 12.03.-22, 14:30 Snipers vs. LUJA 








SB Lujan otteluohjelma M3D 2020-2021: 

         Syyskausi 2020

  • Su 27.9.-20 Luja vs.  Nokian KrP III 8 - 7
  • Su 27.9.-20 Classic Ak. vs. Luja 7 - 7
  • Su 18.10.-20 Luja vs. Alku 4-3
  • Su 18.10.-20 Team Pekis vs. Luja 5-7



SB Lujan ottelut Suomen Cup 2020:

La 12.09.-20 Kostia Areena Pälkäne, Cupin 2. kierros:

  • Klo 11:00 Luja vs. SC Luppo 5-5 (rl-kisa 3-1)
  • Klo 15:00 Luja vs.Urho 9-2
  • Klo 18:00 Luja vs. Satabandy 6-3

Luja jatkaa lohkovoittajana 3. kierrokselle.


Pe 02.10.-20 Kostia Areena Pälkäne, Cupin 3. kierros:

  • Klo 19:00 Luja vs. O2-Jyväskylä Akatemia 7-9